Garmin Approach – gps dla golfisty

Garmin poszerza swój asortyment o urządzenia dla golfistów. Seria Approach, bo tak właśnie zostały oznaczone nowe odbiorniki, została podzielona na dwie grupy.

Do wyboru mamy urządzenia zapinane na nadgarstku, które do złudzenia przypominają znane biegaczom na całym świecie, zegarki treningowe Forerunner oraz urządzenia ręczne.

W zakresie modeli zegarkowych, na chwilę obecną dostępne są  Garmin Approach S3 (wersja czarna i biała) oraz trzy wersje kolorystyczne modelu Garmin Approach S1. 

Garmin Approach S1 został stworzony na bazie zegarka treningowego Forerunner 110. Model ten posiada przyciski za pomocą których możemy  poruszać się po menu. Approach S1 podaje odległość do przedniej, środkowej i tylnej części greenów. Dodatkowo możemy mierzyć odległość do każdego dołka z dowolnego miejsca na polu.  Do pamięci zegarka wgrano mapy ponad 8000 europejskich pól golfowych.

 

Poniżej kilka filmów promujących model Garmin Approach S1:

Kolejny model zegarkowy to Garmin Approach S3. Kluczową różnicę w porównaniu z serią S1 stanowi dotykowy ekran oraz fabrycznie zainstalowana baza pól golfowych z całego świata. Approach S3 występuje w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Poza  zegarkami, Garmin w swojej ofercie posiada także urządzenia ręczne. Przy konstrukcji modelu Garmin Approach G3 wykorzystano obudowę znaną z odbiornika Dakota 10/20. G3 posiada kolorowy wyświetlacz o przekątnej  2,6″ na którym wyświetla mapy europejskich pól golfowych.

 

Kolejny model, czyli Garmin Approach G5 także posiada kolorowy wyświetlacz, który bez problemu można obsługiwać w rękawiczkach. Jego rozmiar został zwiększony do 3″. Approach G5 również posiada fabrycznie zainstalowane mapy pól golfowych znajdujących się w różnych krajach Europy.
Oba wyżej wymienione urządzenia są zasilane wymiennymi akumulatorami typu AA.
Najnowsze urządzenie dla golfistów to Garmin Approach G6. Kieszonkowy rozmiar oraz elegancka, smukła konstrukcja urządzenia G6 sprawia, że gra jest jeszcze przyjemniejsza. Approach G6 został wyposażony w kolorowy ekran dotykowy, który można obsługiwać w rękawiczkach. Dodatkowo w urządzeniu dodano 2 przyciski umożliwiające natychmiastowy dostęp do widoku greena, pomiaru uderzenia i elektronicznej tablicy wyników. Odbiornik jest wodoodporny i wytrzymały, aby podołać trudom gry.    
 

Przejdź do szczegółowych opisów urządzeń Garmin Approach na garmin24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *