Lokalizator Garmin GTU 10 wkrótce w Polsce

W najbliższych dniach na rynek polski zostanie wprowadzony nowy produkt Garmina. Lokalizator oznaczony symbolem GTU 10.  To niewielkie urządzenie zostało wyposażone w kartę SIM oraz odbiornik GPS. Kieszonkowy rozmiar  oraz odpowiedni uchwyt pozwalają na wykorzystanie lokalizatora w celu monitorowania położenia różnych obiektów w czasie rzeczywistym. 
   

Garmin GTU 10 w prosty sposób pozwoli sprawdzić gdzie znajduje się obecnie Twoje dziecko, pies, kot itp. Pierwszy rok użytkowania jest bezpłatny.

     

Informacje o tym, gdzie aktualnie znajduje się GTU 10 można sprawdzić na komputerze stacjonarnym lub zgodnym przenośnym urządzeniu typu iPhone lub z systemem Android.
 

2 komentarze do “Lokalizator Garmin GTU 10 wkrótce w Polsce

 • 16 stycznia, 2012 o 12:00
  Bezpośredni odnośnik

  Kupiłem to urządzenie niedawno. Bardzo dobrze się sprawuje. Szkoda tylko że rozszerzony pakiet jest dodatkowo płatny, 5 eur/miesiąc, o czym wcześniej nie wiedziałem.
  Urządzenie sprawuje się bez zarzutu. Bardzo fajnie współpracuje z aplikacją na Android.
  Aplikacja jest godna polecenia.
  Sprawdzałem wytrzymałość baterii i wytrzymałość urządzenia na wodę – wszystko OK, zgodnie z opisem. Testowaliśmy urządzenie w bardzo trudnych warunkach na polowaniu. Nic nie można zarzucić.
  Dużym plusem jest wyposażenie urządzenia w kartę SIM Garmina. Gwarantuje to najskuteczniejszy zasięg, gdyż urządzenie może korzystać z wszystkich sieci.
  Jedyne problemy jakie zauważyłem, to urządzenie powinno być zawsze w oryginalnym opakowaniu (pochewce), lub bez niego, gdyż schowane do kieszeni czy plecaka, ma czasami problemy z zasięgiem.
  Warto też ustawić najbardziej bateriożerny (20h) tryb jak najczęstszego (co 30 sek.) wysyłania sygnału.
  Ja osobiście to urządzenie bardzo polecam.

  Darek
  http://www.PSYdoPOLOWAN.pl

  Odpowiedz
 • 7 stycznia, 2013 o 08:32
  Bezpośredni odnośnik

  Obejrzałem sobie to urządzenie w internecie, poczytałem o jego możliwościach i jako, że jestem właścicielem BlackBerry, martwi mnie to, że za taką cenę to urządzenie współpracuje tylko z iPhone'em i urządzeniami z Androidem. To wielki minus dla takiej marki jak Garmin. Nie mniej jednak sam pomysł stworzenia takiego cacka uważam za przedni.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *