Garmin Black Friday w sklepie Trigar.pl

Garmin Black Friday w sklepie Trigar.pl może oznaczać tylko jedno. Promocyjne ceny na zegarki, liczniki, echosondy i inne produkty amerykańskiego lidera rynku GPS. Poniżej prezentujemy kilka wybranych produktów objętych promocją. Zainteresowanych pełną ofertą odsyłamy do strony sklepu, którą znajdziecie tutaj.

Promocja Garmin Black Friday na zegarki

Garmin Fenix 5X to wielofunkcyjny zegarek sportowy, który sprawdzi się w każdych warunkach. Model ten jako jedyny z oferty posiada fabrycznie zainstalowaną w pamięci wewnętrznej turystyczną mapę Europy. Wbudowany odbiornik sygnału GPS i GLONASS pozwala w precyzyjny sposób nawigować się do wskazanego celu oraz zbierać dane przydatne w trakcie treningów. Zegarek można zakupić ze zniżką 200zł.

garmin Black Friday

Poza modelem „5X” w promocyjnych cenach można zakupić także inne zegarki z serii Garmin Fenix 5.

Alternatywę dla w/w zegarków, które są dość masywne stanowi seria Garmin Forerunner 935. Funkcjonalnie zegarki się praktycznie nie różnią. Natomiast „935-tka” jest lżejsza i bardziej smukła, przez co lepiej sprawdza się w trakcie zawodów triathlonowych.

W promocyjnej cenie można także zakupić już nieco starszy model smartwatch Garmin Vivoactive HR. Model ten posiada prostokątną tarczę, pomiar tętna z nadgarstka i wsparcie dla wielu dyscyplin sportowych.

Garmin Black Friday

Promocja Garmin Black Friday na liczniki

Oprócz zegarków sportowych w ofercie promocyjnej sklepu Trigar.pl znajdują się także najwyższe modle liczników rowerowych. Zaprezentowany w tym roku Garmin Edge 1030 charakteryzuje się dużym ekranem, rowerową mapą całej Europy oraz wieloma dodatkami, które z pewnością usprawnią każdy trening kolarski

garmin black friday

Poza w/w licznikiem na liście promocyjnych urządzeń znajduje się także Edge 820 Bundle (wersja z czujnikiem kadencjim prędkości i tętna) oraz rowerowy czujnik pomiaru mocy Garmin Vector 2.

Co ciekawe w czarnopiątkowej promocji sklepu Trigar, poza urządzeniami z segmentu sportowego można także nabyć w niższych cenach echosondy dla wędkarzy. Modele Garmin Fishfinder 350 i Fishfinder 650 zostały przecenione odpowiednio o 500 i 400 złotych.

Pełną ofertę urządzeń z kategorii Garmin Black Friday znajdziecie tutaj. Z promocji można skorzystać zarówno w sklepie online jak i w stacjonarnych salonach Trigar w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.

Promocja na wybrane produkty Garmin trwa do końca 24.11.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *