Lokalizator Garmin GTU 10 wkrótce w Polsce

W najbliższych dniach na rynek polski zostanie wprowadzony nowy produkt Garmina. Lokalizator oznaczony symbolem GTU 10.  To niewielkie urządzenie zostało wyposażone w kartę SIM oraz odbiornik GPS. Kieszonkowy rozmiar  oraz odpowiedni uchwyt pozwalają na wykorzystanie lokalizatora w celu monitorowania położenia różnych obiektów w czasie rzeczywistym. 
   

Garmin GTU 10 w prosty sposób pozwoli sprawdzić gdzie znajduje się obecnie Twoje dziecko, pies, kot itp. Pierwszy rok użytkowania jest bezpłatny.

     

Informacje o tym, gdzie aktualnie znajduje się GTU 10 można sprawdzić na komputerze stacjonarnym lub zgodnym przenośnym urządzeniu typu iPhone lub z systemem Android.
 

2 komentarzy do wpisu “Lokalizator Garmin GTU 10 wkrótce w Polsce

 • Styczeń 16, 2012 at 12:00 pm
  Permalink

  Kupiłem to urządzenie niedawno. Bardzo dobrze się sprawuje. Szkoda tylko że rozszerzony pakiet jest dodatkowo płatny, 5 eur/miesiąc, o czym wcześniej nie wiedziałem.
  Urządzenie sprawuje się bez zarzutu. Bardzo fajnie współpracuje z aplikacją na Android.
  Aplikacja jest godna polecenia.
  Sprawdzałem wytrzymałość baterii i wytrzymałość urządzenia na wodę – wszystko OK, zgodnie z opisem. Testowaliśmy urządzenie w bardzo trudnych warunkach na polowaniu. Nic nie można zarzucić.
  Dużym plusem jest wyposażenie urządzenia w kartę SIM Garmina. Gwarantuje to najskuteczniejszy zasięg, gdyż urządzenie może korzystać z wszystkich sieci.
  Jedyne problemy jakie zauważyłem, to urządzenie powinno być zawsze w oryginalnym opakowaniu (pochewce), lub bez niego, gdyż schowane do kieszeni czy plecaka, ma czasami problemy z zasięgiem.
  Warto też ustawić najbardziej bateriożerny (20h) tryb jak najczęstszego (co 30 sek.) wysyłania sygnału.
  Ja osobiście to urządzenie bardzo polecam.

  Darek
  http://www.PSYdoPOLOWAN.pl

  Odpowiedz
 • Styczeń 7, 2013 at 8:32 am
  Permalink

  Obejrzałem sobie to urządzenie w internecie, poczytałem o jego możliwościach i jako, że jestem właścicielem BlackBerry, martwi mnie to, że za taką cenę to urządzenie współpracuje tylko z iPhone'em i urządzeniami z Androidem. To wielki minus dla takiej marki jak Garmin. Nie mniej jednak sam pomysł stworzenia takiego cacka uważam za przedni.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *